עיצוב פנים במבשרת ציון

עיצוב פנים דירה או עיצוב בית במבשרת ציון מתחיל בהכרות בין מעצבת הפנים לדיירים, לימוד אורח החיים של בעלי הבית, דרישות מיוחדות לעיצוב ותכנון הבית, בחירת סגנון עיצוב פנים שמדבר אליהם, הגדרת תקציב ולוחות זמנים לתהליך העבודה של עיצוב הבית.

כשמתחילים לתכנן פרויקט עיצוב פנים במבשרת ציון חשוב ללמוד מה הדרישות של כל אחד מבני הבית, חלוקת החדרים בין בני המשפחה, הרגלי בישול ואירוח, האם עובדים מהבית ויש צורך בחדר עבודה וכדומה.

עיצוב בסגנון אישי

סגנון העיצוב בתהליך עיצוב פנים במבשרת, נגזר מהטעם האישי של הדיירים, המבנה הפיסי של הדירה, הקוטג' או הבית, אפשרויות לשינוי המבנה והחלוקה לחללים, תוך התחשבות בסגנון הבנייה של הישוב הכפרי למחצה הטובל בצמחיה, חיפוי האבן של הבתים, הכניסה לבית, הנוף הנשקף מהחלונות והמרפסות.

עיצוב פנים לבית במבשרת ציון בסגנון כפרי פשוט וטבעיסגנון העיצוב המתבקש הינו עיצוב פנים כפרי, עיצוב פנים בסגנון נקי ומודרני, סגנון אקלקטי המשלב מספר סגנונות עיצוב בהרמוניה ופחות עיצוב פנים אורבני תעשייתי.

תהליך עיצוב בתים במבשרת ציון, באופן כללי דומה לתהליך תכנון ועיצוב רגיל, אך יש מספר דגשים ודברים ייחודיים שכדאי לשים אליהם לב ספציפית בעיצוב פנים במבשרת ציון.

חלק מהבתים במבשרת ציון כוללים מספר מפלסים ועליית גג – יש צורך לתשומת לב בתכנון חדרי המדרגות, מרתפים ועליות גג עם חלונות מיוחדים. חלק מהבתים במבשרת ציון בעלי כניסה נפרדת וגינה ויש צורך במתן תשומת לב לתכנון שבילי הגישה לבית, תכנון תאורה וצמחייה.

תחילת תהליך העיצוב

בעלי דירות בבתים משותפים במבשרת ירצו לשמור על האווירה הכפרית המיוחדת בעיצוב פנים כפרי במבשרת ציון. אחרים יעדיפו עיצוב פנים מודרני ונקי. בתהליך עיצוב פנים לבית במבשרת ציון מתחילים בבחירת תכונות מבנה הדירה, הקוטג' או הבית – האם החלוקה לחללים משביעת רצון או האם יש צורך בשינוי החלוקה הפנימית? רק לאחר שקבענו את תכונות חלוקת המבנה אפשר להתקדם לשלב הבא.

עיצוב חדר אמבטיה קטן בדירההשלב הבא בעיצוב בית במבשרת יהיה תכנון המטבח ותכנון מבנה חדרי השירותים והאמבטיות. מי שיחפש סגנונות עיצוב מטבחים בירושלים ימצא מבחר גדול ומגוון, אבל עיצוב מטבח במבשרת לאו דווקא יכול לעמוד בכל הקריטריונים של עיצוב מטבח בירושלים – לשכונת מבשרת ציון יש אופי ייחודי משל עצמה ומאחר והמטבח הוא הלב של הבית, חייבים לשקף בו מעט מן הייחודיות שמביא איתו המקום.

חומרי גמר וחיפויים

לאחר החלוקה המבנית מתחיל שלב בחירת חומרי הגמר והחיפויים. לתהליך זה אנו קוראים "הלבשת בית" או בשם היותר פופולרי שלו "הום סטיילינג". הלבשת בית כוללת את בחירת הצבעים לבית, חיפויי קיר מיוחדים, בחירת רהיטים מתאימים, סגנון גופי תאורה, וילונות ואביזרי נוי וצמחייה המשלימים את אווירת העיצוב של הבית.

צריך לפנות למעצבת פנים מתאימה

כדי לקבלת תוצאה טובה עבור עיצוב בתים במבשרת ציון ואזור ירושלים, כדאי לפנות למעצבת פנים מקומית המכירה את אופי הישוב ואת סגנון הבנייה. מעצבת פנים מירושלים יכולה להמליץ על בעלי מקצוע כגון: קבלנים, נגרים, מסגרים, אנשי אלומיניום ועוד, הזמינים באזור כדי לספק שירות מדויק שלא יפריע או יעצור את הדינמיקה של רצף תהליך העבודה.

הפנייה למעצבת פנים מומלצת בירושלים, ובפרט למעצבת במבשרת ציון, יכולה לחסוך לכם הרבה התלבטויות ולסייע בתכנון טוב יותר של הבית ושל שלבי העבודה ולוחות הזמנים. מעצבת פנים מקומית תאפשר יעילות בעבודה וחיסכון כספי שבסופו של דבר יוכל לאפשר קבלת תוצאה מושלמת תוך עמידה בתקציב שהגדרתם מראש.

יתרון המיקום בביצוע עיצוב פנים במבשרת ציון

עיצוב דירה בשכונת מבשרת ציוןבמידה ואתם מעוניינים בעיצוב פנים במסגרת המבנה הקיים בדירה, או בהלבשת בית במבשרת ציון או באזור ירושלים, זכרו שכדאי לפנות למעצבת פנים מומלצת שיודעת לספק גם שירותי הום סטיילינג במבשרת ציון והסביבה – כי יש המון יתרונות למיקום אם רק יודעים להשתמש בהם..

יתרונות המיקום של מבשרת על הכביש בין ירושלים לתל אביב, מאפשרים ליהנות מחנויות אזור התעשייה בתלפיות, חנויות קרמיקה ואביזרי אמבטיה, ארונות ורהיטים, תאורה, מוצרי זכוכית, חנויות וילונות וטקסטיל. היתרון בריכוז הקניות לחיפוי וריצוף הבית בחנות ירושלמית – משתלם להובלה וגם לנגישות לקבלן בעת עבודות השיפוץ.

לרכישת רהיטי ילדים, ארונות אמבטיה, מנורות מחנויות המפעל ועוד, ניתן ליהנות גם מהקרבה היחסית לאזורי התעשייה במודיעין ובראשון לציון. לפעמים יהיה כדאי אפילו לנסוע לחנות יבואן של חומרי ניקוי לבית באזור המרכז, כדי לקנות את חומרי הניקוי המתאימים להסרת שאריות חומרי העבודה מהשיפוץ. כשעושים את כל התהליך בליווי מעצבת פנים מנוסה – כמובן שהכל הופך קל ונגיש יותר, התהליך הופך נעים ועל הדרך חוסך לכם גם כסף וגם כאב ראש..

מוזמנים לשתף,

פייסבוק
פינטרסט
WhatsApp
אימייל
× שלחו וואטסאפ