למה כדאי לפנות למעצבת פנים מומלצת?

בונים בית? מתעניינים בחידושים בעיצוב דירות ועיצוב בתים פרטיים? קניתם דירה ורוצים לתת לה אופי של עיצוב פנים כפרי או עיצוב מודרני מינימליסטי, כדאי ורצוי להתייעץ עם אדריכלים ומעצבי פנים. למעצבי הפנים ניסיון רב בשדרוג והענקת חותם אישי וייחודי לדירות בבתים חדשים הנבנים ע"י קבלנים ובתכנון שינויים ושיפוצים בדירות ובבתים יד שנייה.

צולם ע"י ורד גרניט

רצוי לשכור שרותיו של מעצב פנים עוד בשלב הקנייה. מעצבי פנים יעזרו לזהות את הפוטנציאל של הבית או הדירה וידעו כיצד לתרגם את הצרכים של בעלי הבית, הציפיות, הטעם האישי וההשראה לבית מתוכנן היטב ומעוצב. בתור מעצבת פנים מומלצת בירושלים ולאחר ניסיון רב בעיצוב בתים, אין לי ספק שרק מעצב טוב ידע ליישם את הרעיונות והחלומות של הדיירים, לכוון ולנווט לחלוקה נכונה של המשאבים, תוך התחשבות בתקציב שהוגדר מראש וביצוע התוכניות של האדריכל.

מעצבי פנים הינם בעלי טעם טוב וחוש אסתטי מפותח, בשילוב דמיון ותפיסה מרחבית.

מעצבי פנים בעלי יכולת לשרטט ולהבין תוכניות עבודה, מפרטים טכניים, תוכניות חשמל ומיזוג אוויר. המעצב יכול לחסוך הרבה זמן, כסף וכאב ראש הנגרמים בשל חוסר ניסיון וטעויות תכנוניות שעושים לבד.

העבודה של מעצבת פנים מומלצת

בצד שרטוט חלופות לתוכניות לשינוי וחלוקה מחודשת של החללים, תכנון מטבחים וחדרי אמבטיה, ניתנת הערכת תקציב ותכנון לוחות זמנים לביצוע העבודה. מעצבת פנים מומלצת תלווה את תהליך קניית חומרי החיפוי והאביזרים לעיצוב הבית, היא תחשב את הכמויות המדויקות שנדרשות לביצוע העבודה, ותנווט את המהלכים כך שתהליך הרכישה יתבצע ביעילות כדי לחסוך הרבה זמן וכסף ללקוח.

כששואלים אותי מה הופך אותי למעצבת פנים מומלצת בירושלים, אני טוענת שלרוב המעצבים יש סגנון עיצוב ייחודי משלהם ואולי הטעם והסגנון שלי פשוט קולעים לטעם של ציבור יותר רחב מאשר מעצבי פנים אחרים בירושלים. כמובן שצריך גם להשקיע ולקחת את העבודה ברצינות, להביא צלם אדריכלות מקצועי כדי ליצור תיק עבודות ומתוכו להמחיש ללקוחות את הכיוונים שאליהם נכוון בקבלת התוצאה הסופית.

איך בוחרים מעצבת לבית?

אמנם תמונה אחת שווה אלף מילים, אבל צילומי בתים זה רק כיוון להמחשה ולא ניתן לבחור מעצבת פנים מומלצת בירושלים רק על סמך צילום בתים שהיא מראה בתיק העבודות שלה. כדאי לראות עבודות קודמות של המעצבת ולבחון האם טעמה מתאים לטעמכם האישי, ועדיף לראות משהו אמיתי בעין אם זה מתאפשר. אבל אל תתנו יותר מידי מקום לסגנון של אותה עבודה שאתם רואים, כי מעצב פנים מיומן ידע להתאים את עצמו לכל סגנון עיצוב שתבחרו.

היכרות המעצבת עם ספקים

מעצבת פנים מומלצת ומיומנת מכירה את שוק חנויות אביזרי האמבטיה והקרמיקה, רק כך היא יכולה להגיע לתוצאה של מטבחים מעוצבים בסטנדרטים גבוהים באמת. כמו כן, עיצוב בתים מצריך היכרות גם עם חנויות הריהוט והתאורה, וכל מעצב פעיל חייב להישאר מעודכן במגמות העכשוויות ובחומרי הגלם החדשים שזמינים לצורך ביצוע העבודות.

מעצבת פנים יכולה לתת הכוונה נכונה לפי תקציב וסגנון, אך כדי ליצור את התמונה הכללית בשלמותה – היא חייבת להכיר את השטח. מעצבת פנים מומלצת היא אחת שתדע גם להשיג ללקוחותיה הנחות בחנויות השונות, ובכך היא יכולה לחסוך לכם בעלויות רכישת חומרי הגלם, האביזרים והרהיטים. מעצבת פנים יכולה לחסוך את ההתלבטויות והחששות ולהפנות את הלקוחות לאנשי מקצוע וקבלנים הנאמנים לתוכניות העיצוב ובעלי ניסיון עבודה מוכח ומספקים שירות טוב באווירה נעימה.

המעצבת תפקח על ביצוע העבודות והגדרת לוחות הזמנים ובכל תהליך העבודה היא תספק לכם ראש שקט מהתנהלות מול בעלי המקצוע וכל הספקים.


למידע נוסף בתחום של עיצוב פנים בירושלים , ניתן לפנות לורד גרניט, מעצבת פנים בטלפון: 050-6238456

מוזמנים לשתף,

פייסבוק
פינטרסט
WhatsApp
אימייל
× שלחו וואטסאפ