פרויקטים   |

ריהוט

 • כיצד בוחרים רהיטים בתהליך הלבשת הבית?

  בתהליך הלבשת הבית (הום סטיילינג) מגדירים את סגנון עיצוב הבית, מכינים לוח השראה של צבעים , גוונים וחומרים וקובעים מסגרת התקציב. בהתאם לקביעת סגנון העיצוב, מעצבת פנים תלווה את הלקוחות לחנויות ריהוט תסייע בבחירת הרהיטים והאביזרים המשלימים בחנויות מומלצות המתמחות בסגנון מסוים, תוך שמירה על מסגרת התקציב ולוחות הזמנים של הלבשת הבית.

 • כיצד מזמינים רהיטים בהתאמה אישית אצל נגר?

  מעצבת פנים המתמחה בתכנון ארונות ותכנון רהיטים מתכננת ספריות עץ, שולחנות כתיבה, שידות טלויזיה ארונות בגדים וארונות שרות. מעצבת הפנים מגדירה יחד עם הלקוחות את תפקיד הרהיט, המידות , התכנון המפורט ומכינה הדמיות של רהיטים . המעצבת מעורבת בכל שלבי התכנון, בחירת העץ ואביזרי הפרזול. במידת הצורך תמליץ על נגרים מנוסים.

 • כיצד מתכננים ספרית עץ?

  מעצבת פנים המתמחה בתכנון רהיטים ותכנון ספריות עץ תגדיר עם הלקוחות את מידות הספריה, האם הספריה תכלול אזורים של תאי אחסון ומה סגנון העיצוב של הספריה המשתלב עם סגנון הבית. מעצבת הפנים מראה תמונות של ספריות מיוחדות שתיכננה כדי לתת השראה לתכנון המבוקש. לאחר הכנת תוכנית והדמיה וספירת כמות הספרים שהספריה אמורה להכיל מגיע שלב בחירת חומר הבנייה של הספרייה והתאמת חומרי גמר. ניתן לבחור בגימור פורניר, צבע בתנור או פורמאיקה או חומרים סינטטים אחרים.

ורד גרניט - מעצבת פנים בירושלים - עיצוב פנים בירושלים והסביבה, עיצוב בתים פרטיים או דירות, עיצוב מטבחים ועוד המלצות לעיצוב פנים בירושלים
טלפון 050-6238456   |   vgranit@gmail.com

  צרו קשר

  © 2016 כל הזכויות שמורות - ורד גרניט
  LinkLab פיתוח אתרים
  צרו קשר

   צרו קשר