פרויקטים   |

פרטי גבס

 • כיצד מתכננים ספריית גבס בשילוב עץ?

  ראשית יש לפנות למעצבת פנים המתמחה בתכנון ספריות גבס בשילוב עץ או ספריות גבס בשילוב זכוכית. המעצבת בוחנת את תכונות החדר, גודל הקיר המיועד לספריית הגבס ,צרכי הלקוחות תכנון לאחסון ספרים בגדלים שונים, יצירת תאים לשילוב אביזרי נוי. ניתן למקם בספריית הגבס טלויזיה ,מערכת סטריאו ורמקולים. כאשר נעשה תכנון מקדים קפדני. בתכנון נישת גבס כדאי להשקיע מחשבה בתכנון תאורה של ספוטים או פסי לד.

 • מה היתרונות של תכנון ספריית גבס בשילוב עץ?

  תכנון ספריית גבס משתלב עם הקיר , מהווה מקום אחסון לספרים, טלויזיה ואביזרי נוי. בתכנון ספריית הגבס אפשר להקצות את החלק התחתון לתאי אחסון למשחקים או לתיקיות או אלבומים ולשמור על מראה מסודר ונקי. תוספת של מדפי עץ בנישת גבס מוסיפה חמימות ונוחה לתחזוקה.

 • מהם היתרונות של הוספת נישות גבס מעוצבות?

  נישות גבס מעוצבות מוסיפות עניין לחלל, משתלבות עם הקירות ומשמשות כמקום אחסון לאביזרי נוי. בתכנון נישות גבס מעוצבות משתמשים במשחקי חלוקת השטח בצורה סימטרית או א סימטרית. צביעת הנישות בגוונים ובטקסטורות מיוחדות ושילוב תאורת ספוטים או פסי לד. בקירות חיצוניים עבים ניתן לחצוב ולמקם נישות גבס קטנות.

ורד גרניט - מעצבת פנים בירושלים - עיצוב פנים בירושלים והסביבה, עיצוב בתים פרטיים או דירות, עיצוב מטבחים ועוד המלצות לעיצוב פנים בירושלים
טלפון 050-6238456   |   vgranit@gmail.com

  צרו קשר

  © 2016 כל הזכויות שמורות - ורד גרניט
  LinkLab פיתוח אתרים
  צרו קשר

   צרו קשר