פרויקטים   |

חדרי אמבטיה

 • כיצד בוחרים אריחים ואביזרי אמבטיה ואיך מחשבים את הכמויות הנדרשות?

  רצוי לפנות למעצבת פנים המיומנת בתכנון ועיצוב חדרי אמבטיה ולקבל יעוץ בחישוב כמויות הקרמיקה והריצוף, סוגי הברזים ותכנון ארון אמבטיה מעוצב . מעצבת הפנים מכירה את חנויות הקרמיקה ויכולה להמליץ על חנויות איכותיות, מבצעים והנחות.

 • כיצד בוחרים ארון אמבטיה?

  בתהליך עיצוב חדרי אמבטיה אחרי שלב הריצוף והחיפוי מחפשים ארון אמבטיה מעוצב שיענה על דרישות המשתמשים ויתאים לסגנון עיצוב האמבטיה. ניתן לרכוש ארונות מוכנים עם משטח חרס אינטגרלי בחנויות הקרמיקה , ארונות סטנדרטים ברמת גימור טובה ובמחיר סביר. ארון אמבטיה בהזמנה מנגר מתאים גם במקרה של מידות מיוחדות. ניתן לתכנן ארון עם כיור עליון המתאים לאמבטיות מעוצבות וחדרי שרותי אורחים מעוצבים בסגנון מיוחד.

 • כיצד משלבים בניית נישות בתכנון חדרי האמבטיה?

  ניתן לתכנן נישות גבס בשלב עיצוב חדרי האמבטיה, כאשר הנישה נחצבת בקיר עבה מספיק, בדרך כלל קיר חיצוני .מחליטים על הצורה והמידות ומחפים באריחי הקרמיקה ובחלק הפנימי ניתן לשלב אריחים מדוגמת הריצוף או העיטור של האמבטיה. הנישה ממוקמת מעל האמבטיה או בתוך המקלחון ומשמשת לאחסון סבוני רחצה. ניתן לשלב נישה מעוצבת בחדרי שרותים מעל מתקן הניאגרה הסמויה.

ורד גרניט - מעצבת פנים בירושלים - עיצוב פנים בירושלים והסביבה, עיצוב בתים פרטיים או דירות, עיצוב מטבחים ועוד המלצות לעיצוב פנים בירושלים
טלפון 050-6238456   |   vgranit@gmail.com

  צרו קשר

  © 2016 כל הזכויות שמורות - ורד גרניט
  LinkLab פיתוח אתרים
  צרו קשר

   צרו קשר