תפיסה עיצובית

כמעצבת פנים אני פועלת מתוך תפיסה עיצובית שמורכבת ממשולש שבבסיסו הלקוח:

תכונותיו האישיות,  הצרכים שלו, אורח החיים שלו, שלב  במעגל החיים ,העדפות אישיות בעיצוב, חלומות, כמובן התקציב העומד לרשותו ולוחות הזמנים שלו לעיצוב הבית או הדירה. הרעיון הכללי הוא לכוון ולנווט את הלקוח לתוצאה שתהייה משביעת רצון מבחינתו, תענה על דרישותיו.

הצלע השנייה היא תכונות המבנה – מהן תכונות הבית או הדירה, הפוטנציאל הגלום במבנה – איך אפשר לשפר ולתכנן מחדש בהתאם לפרוגרמה ובהתחשב במגבלות הבנייה.

המגמה הכללית היא  שאיפה לשילוב אופטימלי בין אסתטיקה לבין פונקציונליות  בהתאם לסגנון החיים, דרישות הלקוח וציפיותיו.

הצלע השלישית היא הסביבה בה ממוקם המבנה. אופי עיצוב פנים הבית מושפע ונגזר מהסביבה בו הוא נמצא, אם זו דירה במגדל במרכז תל אביב, בית בפרבר או במושב או בית באזור לשימור עירוני.

כל אחת מהצלעות המרכיבות את המשולש  מושפעת ונסמכת על האחרות כאשר הלקוח נמצא בבסיס ובמרכז, ועצם בחירתו בבית ובסביבתו מעידה עליו, על טעמו ועל סגנון החיים שלו.

 

אשמח אם תצרו עימי קשר,

טלפון 050-6238456

vgranit@gmail.com

מוזמנים לעקוב אחרי,

ורד גרניט עיצוב פנים
אינסטגרם

תהליך העבודה

תהליך עיצוב בית או דירה מתחיל בדו-שיח, בפגישת הכרות ותאום ציפיות –  הכרת הלקוח ברור צרכיו, ציפיותיו, טעמו וסגנונו תוך התחשבות בנתוניו האישיים, התקציב העומד לרשותו והכנת פרוגרמה. […]

קראו עוד אודות תהליך העבודה שלי

ורד גרניט - מעצבת פנים בירושלים - עיצוב פנים בירושלים והסביבה, עיצוב בתים פרטיים או דירות, עיצוב מטבחים ועוד המלצות לעיצוב פנים בירושלים
טלפון 050-6238456   |   vgranit@gmail.com

  צרו קשר

  © 2016 כל הזכויות שמורות - ורד גרניט
  LinkLab פיתוח אתרים
  צרו קשר

   צרו קשר