ורד גרניט היא מעצבת פנים, בוגרת לימודי עיצוב פנים בטכניון וחברה בארגון מעצבי הפנים הישראלי.
בעלת תואר שני בגיאוגרפיה בהתמחות בתכנון, ניהול ומדיניות הסביבה.
מתמחה בעיצוב דירות ובתים פרטיים. עובדת באזור ירושלים, מבשרת ציון, מודיעין והמרכז.

כמעצבת פנים, תהליך תכנון ועיצוב הבית מתחיל לדעתי בהבנת הצרכים הפונקציונליים  של הדיירים, הרצונות והחלומות שלהם תוך התחשבות בסביבת המגורים ובמסגרות הזמן והתקציב. תהליך העבודה מתנהל בדו שיח מתמיד עם הלקוחות כדי להגיע לפתרונות אופטימליים לעיצוב הבית, ובכדי להשיג מרחב מגורים נוח, נעים ואסתטי המתאים לסביבה שנעים לשהות בו.
ורד גרניט מעצבת פנים בירושלים
 

תפיסה עיצובית

כמעצבת פנים אני פועלת מתוך תפיסה עיצובית שמורכבת ממשולש שבבסיסו הלקוח:

תכונותיו האישיות,  הצרכים שלו, אורח החיים שלו, שלב  במעגל החיים ,העדפות אישיות בעיצוב, חלומות, כמובן התקציב העומד לרשותו ולוחות הזמנים שלו לעיצוב הבית או הדירה. הרעיון הכללי הוא לכוון ולנווט את הלקוח לתוצאה שתהייה משביעת רצון מבחינתו, תענה על דרישותיו.

הצלע השנייה היא תכונות המבנה – מהן תכונות הבית או הדירה, הפוטנציאל הגלום במבנה – איך אפשר לשפר ולתכנן מחדש בהתאם לפרוגרמה ובהתחשב במגבלות הבנייה.

המגמה הכללית היא  שאיפה לשילוב אופטימלי בין אסתטיקה לבין פונקציונליות  בהתאם לסגנון החיים, דרישות הלקוח וציפיותיו.

הצלע השלישית היא הסביבה בה ממוקם המבנה. אופי עיצוב פנים הבית מושפע ונגזר מהסביבה בו הוא נמצא, אם זו דירה במגדל במרכז תל אביב, בית בפרבר או במושב או בית באזור לשימור עירוני.

כל אחת מהצלעות המרכיבות את המשולש  מושפעת ונסמכת על האחרות כאשר הלקוח נמצא בבסיס ובמרכז, ועצם בחירתו בבית ובסביבתו מעידה עליו, על טעמו ועל סגנון החיים שלו.

לקוחות מספרים על תהליך העבודה

"הכרתי את ורד לגמרי במקרה, בחיפוש אחר מעצבת דרך האינטרנט, ללא המלצות, פשוט כך ומסתבר שההימור היה הכי מוצלח שיכול להיות!
החיבור עם האשה המיוחדת והמוכשרת הזאת היה מדהים. ורד ליוותה אותנו לאורך תקופה ארוכה, ליווי צמוד בהמון רוך, נועם, רגישות, סבלנות ותבונה. בכישוריה המיוחדים יחד עמנו, הגענו לתוצאות נפלאות.
היה תהליך מדהים שאת תוצאותיו אנו חווים כל יום בביתנו המעוצב והיפה שוורד עיצבה , אנו כמשפחה וכל אורח שבא אלינו מתפעלים מהיופי והעיצוב ונהנים כל פעם מחדש.
ממליצים בחום על ורד גרניט."

רחלי כיטכס

"לפני כ-6 שנים שיפצנו את הבית וורד ליוותה אותנו בתהליך. התוכנית שורד העבירה לנו הייתה משורטטת בקפידה. בנוסף, ורד דאגה לכל פרט ותיווכה ביננו לבין אנשי מקצוע מעולים. הליווי הקל עלינו מאוד. ורד הייתה זמינה לכל שאלה והרגשנו שהיא מקדישה לביתנו כפי שהייתה מקדישה לביתה שלה.
לפני כחודש עברתי דירה ונעזרתי שוב בשירותיה של ורד שהפגינה שוב מקצועיות, אדיבות וסבלנות. לכל מי שמעוניין בליווי של מעצבת פנים במסגרת שיפוץ או מעבר דירה, ממליצה בחום על ורד."

אסנת הרשלר

"ורד היקרה!
אנחנו רוצים להודות לך על שילוב מנצח של טוב טעם ויחס אישי חם.
זכינו במעצבת שמבינה אותנו, מתאימה את עצמה לצרכים ולתקציב שלנו, דואגת להכל ונמצאת שם לסדר את האריחים במטבח בסדר המושלם!!
תודה רבה ורד! מחכים לשיפוץ הבא בשביל להיעזר בך שוב ♥️"

בינה ויובל ליר
אודות תהליך העבודה שלי
עיצוב הסלון - סטיילינג לבית בירושלים