ריהוט והלבשת הבית

ורד גרניט מציגה טיפים והמלצות לשילוב סגנון מיוחד של עיצוב פנים מרשים לבית דרך שילוב ריהוט מעוצב שדרכו ניתן להעניק לבית אווירה מיוחדת לפי אופי מסוגנן ייחודי

בתהליך הלבשת הבית (הום סטיילינג) מגדירים את סגנון עיצוב הבית, מכינים לוח השראה של צבעים , גוונים וחומרים וקובעים מסגרת התקציב. בהתאם לקביעת סגנון העיצוב, מעצבת פנים תלווה את הלקוחות לחנויות ריהוט תסייע בבחירת הרהיטים והאביזרים המשלימים בחנויות מומלצות המתמחות בסגנון מסוים, תוך שמירה על מסגרת התקציב ולוחות הזמנים של הלבשת הבית.

מעצבת פנים המתמחה בתכנון ארונות ותכנון רהיטים מתכננת ספריות עץ, שולחנות כתיבה, שידות טלויזיה ארונות בגדים וארונות שרות. מעצבת הפנים מגדירה יחד עם הלקוחות את תפקיד הרהיט, המידות , התכנון המפורט ומכינה הדמיות של רהיטים . המעצבת מעורבת בכל שלבי התכנון, בחירת העץ ואביזרי הפרזול. במידת הצורך תמליץ על נגרים מנוסים.

מעצבת פנים המתמחה בתכנון רהיטים ותכנון ספריות עץ תגדיר עם הלקוחות את מידות הספריה, האם הספריה תכלול אזורים של תאי אחסון ומה סגנון העיצוב של הספריה המשתלב עם סגנון הבית. מעצבת הפנים מראה תמונות של ספריות מיוחדות שתיכננה כדי לתת השראה לתכנון המבוקש. לאחר הכנת תוכנית והדמיה וספירת כמות הספרים שהספריה אמורה להכיל מגיע שלב בחירת חומר הבנייה של הספרייה והתאמת חומרי גמר. ניתן לבחור בגימור פורניר, צבע בתנור או פורמאיקה או חומרים סינטטים אחרים.